Team en bestuur

Ons team bestaat normalerwijze uit tien medewerkers en ons bestuur uit tien bestuurders. De vijf bosconsulenten werken elk in hun regio en ook elke bestuurder volgt de werking in zijn regio. Hoe de regio's ingedeeld zijn, ziet u hier.

Hieronder onze acht huidige medewerkers, die weldra versterkt worden tot een team met elf leden (met twee vervangende en een extra medewerker). Als u op een foto klikt ziet u naam en contactgegevens van de medewerker in kwestie. Daarna de gegevens van onze bestuurders.

Bestuurder

Regio

 

Bart Nevens, voorzitter

Provincie Vlaams-Brabant 

bart.nevens@vlaamsbrabant.be 

Dirk Van AsscheZuid-Hageland
dirk.vanassche@winterhalter.be 

Dries Claes

Dijleland

dries.claes@bosgroepvlaamsbrabant.be

Florent Frederix, secretaris

Noord-Hageland

florent.frederix@bosgroepvlaamsbrabant.be

Geert Herbots, ondervoorzitter

Zuid-Hageland

geert.herbots@bosgroepvlaamsbrabant.be

Gilbert Hollanders

Noord-Hageland

gilbert.hollanders@bosgroepvlaamsbrabant.be

Jos Lambrechts, penningmeester   

Dijleland

jos.lambrechts@bosgroepvlaamsbrabant.be

Kris Vanderstraeten

Brabantse Kouters

kris.vanderstraeten@gmail.com

Paul Vanderroost

Pajottenland en Zennevallei   

paul.vanderroost@bosgroepvlaamsbrabant.be

Stefan Lenaerts

Dijleland

stefan.lenaerts@bosgroepvlaamsbrabant.be